İ.H. ÇAĞLAYAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İ.H. ÇAĞLAYAN

İbrahim Hüsniye Çağlayan ilköğretim okulu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

mesleklere göre aşk ilanları:D

YazarMesaj
merve

merve

mesleklere göre aşk ilanları:D Empty
MesajKonu: mesleklere göre aşk ilanları:D   mesleklere göre aşk ilanları:D Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 5:47 pm

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hophop hopattı, canım
yanıyor ne olur dön....

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım...

Moderator: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun...

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni..sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız...

Şoför: tepnemi kaybettim sen benden gittin gideli...

Avukat: itiraz ediyorum sayın aşkım...böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım...enginar kılıklım..3 kilosu bir milyonluk bir aşk
değil benimki..

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni öyledeğiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım...

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim gripaşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiği...

Haber Spikeri: Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore,sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal...

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli... gel de aşık olma...

Benzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben...petrol rafinerisine döndüm seni seveli...

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma...seviyoz dedik ya...şimdi kaybol...

Lunaparkçı: Gondoldan indim çarpışan otom arızalandı...sigaralara denk gelmiyor kasnaklar...dönme dolap ettin beni peşinde...yeter artık aşıkım uleeen..

mesleklere göre aşk ilanları:D
1 sayfadaki 1 sayfası